telefon-centrala 22 633 55 22

sekretariat 22 43 16 100

Aktualności

Nowe produkty

2019-01-04 00:00:00


 1.ŚWIATŁO NIEBIESKIE

 Lampa zespolona- SLENDER - jest możliwa do kupienia w klasie 2 - barwa światła - niebieska.     Klasa- 2 oznacza możliwość zmiany trybu pracy  lampy - dzień / noc. Pozwala to na modyfikację światłości efektywnej w zależności od tego kiedy lampa jest włączona ( w warunkach dziennych czy nocnych).

 2. ŚWIATŁO  ŻÓŁTE

W celu uatrakcyjnienia nasze oferty proponujemy  Lampę LBL 10T - Eco - barwa światła -żółta.  Lampa posiada zespół błyskowy, którego konstrukcja składa się z dwunastu super jasnych diod umieszczonej wewnątrz soczewki Fresnela specjalnie zaprojektowanej dla zapewnienia wymaganego rozsyłu światła.

3. ŚWIATŁO ŻÓŁTE

Nowa zespolona lampa LZ- Eco w technice LED.   Dwa moduły MLZ - ECO po 12 super jasnych diod. Umieszczone są w ognisku soczewki Fresnela nadającej wiązce światła wymagany rozsył zgodnie z wymaganiami regulaminu R 65.

4. LAMPA LOTNISKOWA - LZP - Kasa C   - kolor NIEBIESKI

Do stosowania na  samochodach  poruszających się po płycie lotniska ( z wyłączeniem aut pilotujących samoloty). Posiada homologację zgonie z normą ICAO.

5. Lampa zespolona SLENDER - LZN - 2K  - DWUKOLOROWA  ( niebiesko- pomarańczowa). 
Kolor niebieski do wykorzystania w czasie dojazdu auta uprzywilejowanego do miejsca zdarzenia; kolor pomarańczowy w czasie postoju auta na miejscu zdarzenia.

 

Chcemy pozostać z Tobą w kontakcie

Abyśmy mogli poinformować Cię o ważnych wydarzeniach z życia firmy, promocjach i ofertach specjalnych zostaw nam swój adres e-mail. Zapewniamy, że nie wysyłamy spamu.