Uprzejmie informujemy, że w dniach 29-31.05.2024. Biuro oraz Dział Handlowy są NIECZYNNE. Za utrudnienie PRZEPRASZAMY.

telefon-centrala 22 633 55 22

sekretariat 22 43 16 100

Certyfikaty

Elektra – jako producent wyposażenia ostrzegawczego świetlno–dźwiękowego dla pojazdów uprzywilejowanych i uciążliwych w ruchu drogowym, swoje wyroby poddaje badaniom homologacyjnym na zgodność z wymaganiami Regulaminów Europejskiej Komisji Gospodarczej Organizacji Narodów Zjednoczonych. Uzyskane homologacje są potwierdzone dokumentami homologacyjnymi, wymaganym znakowaniem produktów oraz poddawaniem się okresowym kontrolą zgodności produkcji wyrobu homologowanego. Nasze wyroby poddajemy również innym badaniom wymaganym przez naszych klientów.
ELEKTRA w zakresie porozumień przyjęcia jednolitych przepisów technicznych dla pojazdów kołowych dostosowuje się do wymagań następujących Regulaminów EKG ONZ oraz Dyrektyw ECE :
    Regulamin R 65 EKG ONZ dotyczący homologacji specjalnych świateł ostrzegawczych dla pojazdów samochodowych
    Regulamin R 10 EKG ONZ dotyczący homologacji pojazdów i ich wyposażenia pod względem kompatybilności elektromagnetycznej
    Dyrektywa 72/245/EWG zmieniona dyrektywą 2004/104/WE następnie dyrektywą 2006/96/WE dotycząca homologacji pojazdów i ich wyposażenia w zakresie kompatybilności elektromagnetycznej.
  Regulamin nr 28 EKG ONZ dotyczący poziomu ciśnienia akustycznego wytwarzanego przez urządzenie ostrzegawcze przeznaczone do stosowania w pojazdach uprzywilejowanych w ruchu.
  Badania stopnia ochrony wyrobów w zakresie ochrony przed wnikaniem pyłu i wody (kod IP56).
  Badania w warunkach dynamicznych wytrzymałości konstrukcji i mocowania lamp ostrzegawczych, poddanych opóźnieniu o wartości 5g i 10g w pięciu kierunkach.

Normy ICAO Projektowanie i eksploatacja lotnisk oraz regulacji EASA CS ADR-DSN.Q.850

Wszystkie wyroby z zakresu produkcji ELEKTRA wprowadzane do sprzedaży posiadają stosowne świadectwa homologacji, udostępniane klientom na żądanie.

 

 

Chcemy pozostać z Tobą w kontakcie

Abyśmy mogli poinformować Cię o ważnych wydarzeniach z życia firmy, promocjach i ofertach specjalnych zostaw nam swój adres e-mail. Zapewniamy, że nie wysyłamy spamu.